در باره ما

درباره صنایع بسته بندی ایران

صنایع بسته بندی ایران وارد کننده وتوزیع کننده ماشین آلات ،ابزارآلات صنعتی و بسته بندی مفتخر است که از سال ۱۳۶۸ تا کنون در خدمت صنایع کشور بوده وهمواره کوشش نموده است تا با نظر سنجی های دوره ای از مشتریان و بخش خدمات پس از فروش خود ضمن اطلاع ازچگونگی کیفیت ماشین آلات ،ابزارآلات و خدمات ارائه شده درراه بهبود هر چه بیشترآنها گام بردارد.

باور این اصل که مصرف کننده نهایی همواره مهمترین عامل چرخه سا لم و موثر هرگونه فعالیت اقتصادی و تجاری میباشد از اعتقادات درونی ما بوده و بر همین اساس همواره کوشیده ایم که همگام با ارتقا کیفیت کالاهای ارائه شده در جهت بهبود و گسترش تنوع محصولات خود در راستای رفع نیاز هر چه بیشترمشتریان محترم گام برداریم.

تسمه کش دستی ، تسمه کش نیمه اتوماتیک ، تسمه کش اتوماتیک ، تسمه کش شارژی ، تسمه کش بادی ، چسب کش ، استرچ پالت ، وکیوم فرمینگ ، شرینک پک ، ماشین آلات بسته بندی چای، ماشین آلات بسته بندی حبوبات و خشکبار ، ابزار آلات و مواد مصرفی بسته بندی، ابزار بادی و ابزار دستی عمده محصولات وارداتی صنایع بسته بندی ایران میباشند.

ما همواره تلاش کرده ایم که بهترین ماشین آلات بسته بندی را از معتبرترین کارخانجات جهان وارد و با مناسبترین خدمات و قیمت ارائه نماییمو به عنوان نماینده انحصاری شرکتهای SPOT , PACKWAY , LOCK و نماینده فروش شرکتهای BeA , SIGNODE , MEIHOTECH , YBI CO , FROMM , COLUMBIA , TRANSPAK بتوانیم همراهی مطمئن و توانمند برای شما باشیم.

توضیح مهم: اینکه امروزه بسیاری از کارخانجات مطرح دنیا محصولات خود را به صورت OEM در شرکتهای تولیدی با کیفیت تولید بالا و در کشورهائی که نیروی کار و مالیات پائین تری نسبت به کشور خودشان دارند با مارک و طرحهای انحصاری شرکت اصلی تولید مینمایند، که پس از تولید محصولات به کشور درخواست دهنده اروپائی و یا امریکائی حمل و با قیمتهای بسیار بالاتری نسبت به تولیدات شرکتهای تولید کننده معمولا” واقع در آسیا مانند ژاپن و تایوان ،کره جنوبی ،سنگاپور و هنگ کنگ و مالزی بفروش میرسانند. مهمترین سیاست شرکت صنایع بسته بندی ایران شناسایی و واردات از شرکتهای تولید کننده OEM در کنار محصولات شرکتهای معتبر اروپایی و آمریکایی میباشد، ارائه محصولات باکیفیت بالا و قیمت مناسب ضامن حفظ منافع مصرف کننده و تداوم حضور ما در عرصه صنایع کشور میباشد.